Auto za kružne utrke za prodaju / Belgium

Godina: 2008
Tim: BMW-SAUBER F1 TIM
Vozači: Nick HEIDFELD / Robert KUBICA

BMW-Sauber F1.08 bio je automobil korišten tijekom sezone Formule 1 2008. godine.
BMW-Sauber tim uživao je u uspješnom početku sezone 2008. godine, a Nick Heidfeld završio je na drugom mjestu u Melbourneu, 5,4 sekunde iza McLarena iz Lewisa Hamiltona.

Na sljedećoj utrci u Maleziji Robert Kubica završio je drugi, 19,5 sekundi iza Kimija Räikkönena i njegovog Ferrarija; Nick Heidfeld je također prošao najbrži krug.
Na Velikoj nagradi Bahreina Kubica je zauzeo pol, samo 0,027 sekunde ispred Ferrarijevog vozača Felipea Masse.
U trci je, međutim, Kubica loše počeo i izgubio zemlju od Masse u prvom zavoju i od Raikkonena na početku utrke.
Kubica i Heidfeld završili su iza oba Ferarrisa, na 3. odnosno 4. mjestu.

Nakon utrke na Bahreinu BMW-Sauber su vodili u konstruktorskom prvenstvu, bod ispred Ferrarija i dva ispred McLaren-Mercedsa.

Nakon uspješnog početka sezone 2008., BMW-Sauber tim uživao je biti snažan izvođač na prednjoj strani rešetke.
U Barceloni je Kubica završio na 4. mjestu, dok je Heidfeld iz bodova završio na 9. mjestu.
U Turskoj su oba automobila BMW-Sauber završila na 4. i 5. mjestu, a Kubica na četvrtom mjestu.
Međutim, Kubica je trebao izvrsno utjecati na kišu i incident opterećen Grand Prixom Monaka, izjednačio se s Heidfeldovim Grand Prixom Australije na 2. mjestu, samo 3 sekunde iza Lewisa Hamiltona, Heidfeld je završio na 14. mjestu u krugu s problemima sa šasijom.

Više informacija:
Silvano Caira

Mogućnost obnove vašeg automobila i motora u našim radionicama.

Korisnik od 1+ godina
OFFICINA CAIRA Kao što mu samo ime govori, radionica je posvećena Formuli 1. Vođen strašću ovog Motorsporta, a posebno automobilima koji su ušli u njegovu povijest. Stvoreni posebno za istraživanje, rehabilitaciju i certificiranje automobila od strane trenutnih trkačkih timova. Officina Caira također pruža certifikate za restauraciju, teh... View profile